Bu Altcoin Yeni Blockchain’i Duyurdu: Token Fiyatı Fırladı!

Ethernity, Web3 markalarını çevre dostu araçlarla güçlendiren yapay zeka güvenlikli Katman 2 ağını piyasaya sürdü. Ethernity’nin yapay zeka destekli DRM’si IP’yi güvence altına alıyor. Böylece, sahtecilikle mücadele ederek küresel markalar için Web3’ün benimsenmesini kolaylaştırıyor. Bu önemli duyurunun ardından altcoin fiyatı dikey bir çıkış yaptı.

Ethernity, yeni Blockchain’i duyurdu, altcoin fiyatı sıçradı!

NFT odaklı bir Blockchain platformu olan Ethernity, yeni Ethernity Chain ağını duyurdu. Bu duyurunun ardından ERN token fiyatı ani bir sıçrama yaşadı. Bu muazzam fiyat sıçraması, Ethereum Blockchain’de yapay zeka tarafından desteklenen güçlü güvenlik önlemlerine sahip yenilikçi bir Katman 2 çözümünün tanıtılmasından kısa bir süre sonra gerçekleşti. Katman-2 ağı eğlence markası odaklı olacak. Ayrıca proje, yeni iyileştirmelerle Ethernity Chain’i markaların küresel ölçekte Web3 ortamına geçmeleri için lider platform haline getirmeyi hedefliyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, büyük kripto paralar bugün sakin bir seyir izliyor. Bu ortamda, Katman-2 ağının duyurusunun ardından ERN, gün içi seyrettiği 4,43 dolardan 6,06 dolara sıçradı. Altcoin fiyatı bu hamlesinde %35’in üzerinde artış gördü. Bununla birlikte ERN daha sonra biraz irtifa kaybı yaşadı. Token, yazı sırasında günlük bazda %23’ün üzerinde artışla 5,39 dolardan işlem görüyordu. Bu arada tokenin işlem hacmi de patlama yaşadı. Son 24 saat içinde işlem hacmi yaklaşık %320 artışla 47,8 milyon dolara ulaştı.

ERN 24 saatlik fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Ethernity, önemli işbirlikleriyle dikkatleri çekiyor!

Aynı zamanda, Gerçek Dünya Varlıkları (RWA’lar) için pazar yeri olan FanableApp ve yeni nesil bir bilim kurgu oyunu olan Exorians ile birlikte Ethernity Chain’de birkaç yeni proje başlatılacak. Önemli endüstri ekiplerinin tüm bu proje ve uygulamaları Ethernity Chain’in tüm işlevlerinden ve desteğinden yararlanacak. Ethernity halihazırda Lionel Messi ve Shaquille O’Neal gibi dünyaca ünlü isimlerle işbirlikleri yaptı. Bu da onun daha fazla tanınmasını sağladı. Ayrıca altcoin projesi, ekosistemini daha büyük eğlence şirketleriyle daha da geliştirmeyi planlıyor.

Eş CEO Nick Rose Ntertsas, platformu bir Layer 2 çözümüne dönüştürmenin “eğlence markalarının Web3 teknolojilerini kullanarak izleyicileriyle etkileşim kurma biçimlerini dönüştüreceğini” belirtti.

Ethernity’nin yapay zeka destekli güvenlik ve tak çalıştır araç seti

Ethernity Chain, gelişmiş yapay zeka güvenlik işlevlerine verdiği önemle ön plana çıkıyor. Blockchain’in yapay zeka işlevleri, fikri mülkiyetin (IP) korunmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, sahte varlık ticaretini ele alan entegre Dijital Haklar Yönetimi (DRM) kontrollerini içeriyor. Bu tür bir güvenlik modeli, küresel markalar ve müşterileri için güvenli bir ortam sağlıyor. Çünkü, tescilli verileri koruyor.

Ayrıca Ethernity Chain, Blockchain’de faaliyet göstermek isteyen küresel eğlence markaları için giriş engelini azaltmayı amaçlayan bir tak ve çalıştır araç seti sunuyor. Şirketlerin kodsuz araçlar kullanarak IP’lerini sorunsuz bir şekilde entegre etmeleri mümkün. Ayrıca, tokenleri, dijital koleksiyonları ve pazar yerleri ve oyunlar gibi diğer Web3 uygulamalarını büyütebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir